De inschrijvingen zijn geopend: schrijf je in via deze website of kom langs op een van onze secretariaten. Meer info over de inschrijvingen en aangepaste zomeropeningsuren vind je hier.

Nieuws

Sinds 2007 werken ATLAS, De Schoolbrug en GO! CVO Antwerpen samen om ouders te versterken via taal. Binnen het project Nederlands voor ouders op school (KAAP) krijgen ouders Nederlandse les in de school van hun kinderen.

De Schoolbrug staat in voor de werving van ouders in verschillende Antwerpse basisscholen. ATLAS (Integratie & Inburgering Antwerpen) screent de ouders en zorgt voor een correcte toeleiding. GO! CVO Antwerpen organiseert en geeft de lessen Nederlands op de school zelf. Zo leren ouders in een vertrouwde omgeving en is de stap naar deelname kleiner.

De focus ligt op Nederlands dat ouders meteen kunnen gebruiken in de schoolcontext. Ze leren en oefenen taal om beter te communiceren met leerkrachten en andere ouders. Daarnaast versterken ze hun vaardigheden om hun kinderen te ondersteunen in hun schoolloopbaan.

Dankzij dit aanbod:

  • vergroten ouders hun Nederlandstalig netwerk op school;

  • nemen ze actiever deel aan het schoolleven;

  • stromen ze na afloop door naar het reguliere NT2-aanbod of andere taaloefenkansen in de buurt.

Zo bouwen we samen aan sterke ouderbetrokkenheid en gelijke onderwijskansen voor kinderen.

Naar de website van Atlas | Integratie & Inburgering Antwerpen

Naar de website van De Schoolbrug

 

Snapchat Linkedin Youtube Instagram
Scroll naar boven